Prodej pozemku pro bydlení, 690m² - Svitávka

Jos. Špidly, Svitávka | 690 m²

ID 45-0057
Kontakt
rezervováno

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v Svitávce. Tento pozemek se nachází na okraji městyse, v klidné lokalitě obklopené zelení, což zajišťuje dokonalé soukromí a poklid pro vaše budoucí bydlení.

Pozemek je rovinatý s příjemnou orientací a ničím nerušeným výhledem. Rozloha pozemku je 690 m² a uliční šířka je 26 metrů. Dispozice a velikost domu jsou zcela na vašem rozhodnutí. Vizualizace domu na pozemku přibližuje jednu z možností osazení domu.

Přístup k pozemku je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci, přípojka elektřiny je ve výstavbě, dešťová a splašková kalalizace na hranici pozemku, obecní vodovod nedaleko.

Svitávka je malebná obec, která nabízí všechny základní služby, přesto si zachovává klid a pohodu venkovského prostředí.

Tato oblast je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají klidné a pohodové bydlení. Procházky v přírodě, cykloturistika nebo relaxace na zahradě - to vše může být doslova na dosah ruky.

Pokud hledáte pozemek pro výstavbu domu, kde budete moci žít ve spojení s přírodou a přitom mít vše potřebné na dosah, pak je tato nabídka právě pro vás.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJos. Špidly, Svitávka
OkresBlansko
Plocha pozemku690 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Jos. Špidly
Svitávka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře